KTKsoftware
informační systémy
HelpdeskHelpdesk Klientská sekce ON-LINE poptávka
Domovská stránka > Aktuality > Řekli o nás > Business Marketing & Consulting

Business Marketing & Consulting

Společnost Business Marketing & Consulting a jednotlivé divize zastřešují různé činnosti. Z těchto důvodů jsme dlouho hledali informační systém, který bude nabízet podporu všech aktivit skupiny, bude možno ho zavádět postupně a dále bude možné i napojení na e-shop, který sami vyvíjíme. 

Na základě detailní prezentace a praktického ověření možností jsme se rozhodli pro IS KTKw, který nejlépe uspokojil naše požadavky. Tento systém nabízí kromě jiného velice propracovaný modul CRM - řízení vztahů se zákazníky, který je integrován do celého informačního systému. K dispozici jsou tak v přehledné formě informace o práci obchodních zástupců, stavu a vývoji jednání se zákazníkem, stav nabídek a obchodních případů, zápisy z jednání, platební morálka a další informace a mohu tak operativně reagovat. Samozřejmostí je i přidělování úkolů pracovníkům a jejich připomínání, kontrola plnění přidělených úkolů, realizace obchodních akcí, atd.

IS KTKw nám usnadnil práci při jednotlivých činnostech, především při práci se zákazníky a dále mi urychlil a zjednodušil získávání informací pro kontrolu, rozhodování a řízení. Výborná je také spolupráce s pracovníky společnosti KTK SOFTWARE. Vždy a velmi rychle získám kvalifikovanou odpověď na dotazy týkající se potřebné funkčnosti a způsobu využití různých možností IS KTKw v podmínkách mojí firmy.
 
Roman Kunert 
Ředitel společnosti
Tisknout stránku Vytisknout stránku       Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail
Kontaktujte nás KTKsoftware
Kontaktujte nás
KTK SOFTWARE s.r.o.
Mlýnská 216/8, Liberec 4, 460 01
 
obchod@ktksoftware.cz

Tel.: +420 485 107 610
Tel.: +420 485 104 160


Přejít na kontakty
O nás KTKsoftware
Zavoláme Vám
Buďtě v obraze KTKsoftware
Buďte v obraze
Vložte svoji e-mailovou adresu a žádná důležitá informace Vám již neunikne.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
[CNW:Counter]