KTKsoftware
informační systémy
HelpdeskHelpdesk Klientská sekce ON-LINE poptávka
Domovská stránka > Aktuality > IS KTKw ve společnosti Kooperativa v.o.d.

IS KTKw ve společnosti Kooperativa v.o.d.

Společnost KOOPERATIVA – výrobně obchodní družstvo, Uhlířské Janovice má několik výrobních a obchodních sortimentů a na trhu působí již téměř 40 let. Specializuje se především na stavební a zemědělskou kovovýrobu a sklářskou výrobu.

Mezi klíčové výrobní sortimenty patří výroba širokého spektra ocelových zárubní ZAKO, ocelových stožárů a požárních uzávěrů. Ve sklářské výrobě je firma specializována na tvarování plochého a dekorativního skla. V průběhu roku 2010 se firma rozhodla nahradit stávající informační systém, který již nenabízí potřebnou funkčnost a dále zavést IS i pro podporu dalších agend především v oblasti výroby. Společnost realizovala rozsáhlé výběrové řízení a výběrová komise po zhodnocení zvolila IS KTKw.

Jedním z rozhodujících faktorů byla možnost využití podpory práce s rozměrovým – hutním materiálem a dále i rozsáhlá funkčnost v oblasti výrobních agend a obchodních agend. IS KTKw tak opět prokázal svoji univerzálnost a možnost nasazení a to i ve společnosti, kde je nutno jedním systémem zabezpečit odlišné druhy výroby. Firma bude využívat komplexní řešení – ekonomika a finance, logistika – sklad, nákup, obchod, výroba, plánování výroby, čárové kódy, CRM, atd. včetně podpůrných agend.

Součástí dodávky IS je i dodání odpovídajícího technického vybavení. Projekt je realizován od prosince 2010 a do rutinního provozu bude IS zaváděn v průběhu roku 2011.
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Kontaktujte nás KTKsoftware
Kontaktujte nás
KTK SOFTWARE s.r.o.
Mlýnská 216/8, Liberec 4, 460 01
 
O nás KTKsoftware
Zavoláme Vám
Buďtě v obraze KTKsoftware
Buďte v obraze
Vložte svoji e-mailovou adresu a žádná důležitá informace Vám již neunikne.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
[CNW:Counter]