KTKsoftware
informační systémy
HelpdeskHelpdesk Klientská sekce ON-LINE poptávka
Domovská stránka > Reference > KLATT s.r.o.

KLATT s.r.o.

Klatt
V září 2011 byl zahájen projekt na dodávku informačního systému KTKw do společnosti Klatt s.r.o. Společnost má pobočky v Praze, Kolíně a Pardubicích a zabývá se prodejem osobních ochranných pomůcek v ČR. Společnost přechází z dosovského řešení především z důvodu zastaralých technologií a nedostatečné funkčnosti v oblasti logistiky.

Firma důsledně využívá technologie čárového kódu pro podporu logistických procesů včetně např. sledování umístění ve skladu, atd. Hlavním přínosem zavedení informačního systému KTKw je zefektivnění práce ve skladu, zrychlení vychystávání zboží pro zákazníky, snížení chybovosti při expedici, možnost získání aktuálních informací o stavu zásob, plnění objednávek, vytíženosti kapacit, atd. 

Součástí projektu byla dodávka terminálů čárového kódu Motorola MC3190 a dále propojení informačního systému KTKw se stávajícím e-shopem společnosti. Rutinní provoz informačního systému KTKw byl zahájen začátkem roku 2012.
 
Využívané moduly: Podvojné účetnictví, Fakturace, Banka, Logistika – sklad, nákup, prodej, Poptávky a nabídky, CRM, Manažerské informace, Evidence došlé a odeslané pošty, KTKw - MS OUTLOOK, Čárové kódy, KTKm- software pro přenosné terminály čárových kódů


Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Kontaktujte nás KTKsoftware
Kontaktujte nás
KTK SOFTWARE s.r.o.
Mlýnská 216/8, Liberec 4, 460 01
 
O nás KTKsoftware
Zavoláme Vám
Buďtě v obraze KTKsoftware
Buďte v obraze
Vložte svoji e-mailovou adresu a žádná důležitá informace Vám již neunikne.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
[CNW:Counter]