KTKsoftware
informační systémy
HelpdeskHelpdesk Klientská sekce ON-LINE poptávka
Domovská stránka > Aktuality > Nespolehlivý plátce v informačním systému KTKw

Nespolehlivý plátce v informačním systému KTKw


Verze informačního systému 3.40.626  reaguje na novelu zákona o dani z přidané hodnoty, která je účinná od 1.1.2013. Jedná se především o zavedení institutu "nespolehlivý plátce a povinnosti zveřejňovat bankovní účty registrovaného subjektu. K tomu vytvořilo Ministerstvo financí webovou službu, která je v provozu od 1.4.2013. Webová služba slouží ke zjišťování údajů o spolehlivosti plátců DPH a jejich bankovních účtech včetně čísla účtu FÚ, kde je subjekt registrován.
 
IS KTKw zohledňuje všechny požadavky a nabízí přímé napojení na danou webovou službu. IS tak umožňuje při evidenci tuzemské došlé faktury  a došlé zálohové faktury provádět on-line testy spolehlivosti plátce a platby na zveřejněný účet včetně možnosti přesměrování platby DPH na účet finančního úřadu. Systém dále umožňuje při evidenci nové firmy provádět on-line test  spolehlivosti plátce včetně kontroly nebo přenosu adresy a zveřejněných účtů k firmě do systému KTKw. IS KTKw on-line testuje před vystavením příkazu k úhradě zda není platba směrována na nezveřejněný účet.
 
Máte-li zájem o více konkrétních informací ohledně daného propojení webové služby Ministerstva financí s informačním systémem KTKw, kontaktujte nás.
tel.: 485 107 610
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Kontaktujte nás KTKsoftware
Kontaktujte nás
KTK SOFTWARE s.r.o.
Mlýnská 216/8, Liberec 4, 460 01
 
O nás KTKsoftware
Zavoláme Vám
Buďtě v obraze KTKsoftware
Buďte v obraze
Vložte svoji e-mailovou adresu a žádná důležitá informace Vám již neunikne.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
[CNW:Counter]