KTKsoftware
informační systémy
HelpdeskHelpdesk Klientská sekce ON-LINE poptávka
Domovská stránka > Reference > ORNEX Ltd.

ORNEX Ltd.

Ornex
Společnost ORNEX Ltd. má zpracováno zcela zakázkové řešení, které je určeno pro obchodní činnost s vánočními ozdobami. Rozsáhlou aplikaci v prostředí Windows a s využitím databázového SQL serveru pro správu dat provozuje již od roku 1999. 95% sortimentu se vyváží na západní trhy – především obchodní řetězce USA a v Evropě a tomu odpovídá i funkčnost systému.

Zpracované řešení má podporu pro velice složitou cenovou politiku a další specifické funkčnosti související s prodejním sortimentem. Systém pracuje s více jak 100 tisíci položkami v ceníku, zpracovává faktury a doklady s velkým počtem řádků (výjimkou nejsou i doklady cca 500 - 800 i 1200) včetně členění na centrálu a filiálky, podporuje využívání čárového kódu (podklady a tisk etiket), rozsáhlá datová základna o velikosti cca 15 GB. Při zavádění velmi složitý převod původní datové základny (včetně historie).

Část aplikace v angličtině – používají obchodní zástupci v zahraničí pro sběr objednávek. Systém má realizovánu i vazbu na výrobce. Aplikace je průběžně doplňována o nové požadavky a potřeby.

Využívané moduly:
zakázkové řešení
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Kontaktujte nás KTKsoftware
Kontaktujte nás
KTK SOFTWARE s.r.o.
Mlýnská 216/8, Liberec 4, 460 01
 
O nás KTKsoftware
Zavoláme Vám
Buďtě v obraze KTKsoftware
Buďte v obraze
Vložte svoji e-mailovou adresu a žádná důležitá informace Vám již neunikne.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
[CNW:Counter]