ATIS group s.r.o.

ATIS group s.r.o.

ATIS_logo_2010
Společnost  ATIS group s.r.o. se zabývá velkoobchodním prodejem zabezpečovacích, kamerových, požárních a přístupových systémů. Její zákazníci jsou zvyklí nejen na spolehlivé dodávky zařízení, ale zároveň i na řadu služeb z oblasti technické podpory od návrhu po realizaci zakázky. 
 
Na základě nabízené funkčnosti IS KTKw a dále i doporučení poradenské společnosti, která pořádala výběrové řízení na dodávku IS se vedení společnosti rozhodlo v roce 2004 pro zavedení IS KTKw. V roce 2010 byl realizován projekt na využívání technologie čárového kódu (přenosné terminály čárového kódu MC3090) v oblasti logistiky – skladování, prodeje a expedice. 
 
Využívané moduly: Podvojné účetnictví, Fakturace, Majetek, Banka, Logistika – sklad, nákup, prodej, CRM – řízení vztahů se zákazníky a dodavateli, Poptávky a nabídky, Intrastat, Čárový kód, KTKm- software pro přenosné terminály čárových kódů
KTK SOFTWARE s.r.o. - Mlýnská 216/8, 460 01 Liberec 4
Tel.: +420 485 107 610
Web: www.ktksoftware.cz
E-mail: obchod@ktksoftware.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.