KLATT s.r.o.

KLATT s.r.o.

Klatt
V září 2011 byl zahájen projekt na dodávku informačního systému KTKw do společnosti Klatt s.r.o. Společnost má pobočky v Praze, Kolíně a Pardubicích a zabývá se prodejem osobních ochranných pomůcek v ČR. Společnost přechází z dosovského řešení především z důvodu zastaralých technologií a nedostatečné funkčnosti v oblasti logistiky.

Firma důsledně využívá technologie čárového kódu pro podporu logistických procesů včetně např. sledování umístění ve skladu, atd. Hlavním přínosem zavedení informačního systému KTKw je zefektivnění práce ve skladu, zrychlení vychystávání zboží pro zákazníky, snížení chybovosti při expedici, možnost získání aktuálních informací o stavu zásob, plnění objednávek, vytíženosti kapacit, atd. 

Součástí projektu byla dodávka terminálů čárového kódu Motorola MC3190 a dále propojení informačního systému KTKw se stávajícím e-shopem společnosti. Rutinní provoz informačního systému KTKw byl zahájen začátkem roku 2012.
 
Využívané moduly: Podvojné účetnictví, Fakturace, Banka, Logistika – sklad, nákup, prodej, Poptávky a nabídky, CRM, Manažerské informace, Evidence došlé a odeslané pošty, KTKw - MS OUTLOOK, Čárové kódy, KTKm- software pro přenosné terminály čárových kódů


KTK SOFTWARE s.r.o. - Mlýnská 216/8, 460 01 Liberec 4
Tel.: +420 485 107 610
Web: www.ktksoftware.cz
E-mail: obchod@ktksoftware.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.