Nespolehlivý plátce v informačním systému KTKw

Nespolehlivý plátce v informačním systému KTKw


Verze informačního systému 3.40.626  reaguje na novelu zákona o dani z přidané hodnoty, která je účinná od 1.1.2013. Jedná se především o zavedení institutu "nespolehlivý plátce a povinnosti zveřejňovat bankovní účty registrovaného subjektu. K tomu vytvořilo Ministerstvo financí webovou službu, která je v provozu od 1.4.2013. Webová služba slouží ke zjišťování údajů o spolehlivosti plátců DPH a jejich bankovních účtech včetně čísla účtu FÚ, kde je subjekt registrován.
 
IS KTKw zohledňuje všechny požadavky a nabízí přímé napojení na danou webovou službu. IS tak umožňuje při evidenci tuzemské došlé faktury  a došlé zálohové faktury provádět on-line testy spolehlivosti plátce a platby na zveřejněný účet včetně možnosti přesměrování platby DPH na účet finančního úřadu. Systém dále umožňuje při evidenci nové firmy provádět on-line test  spolehlivosti plátce včetně kontroly nebo přenosu adresy a zveřejněných účtů k firmě do systému KTKw. IS KTKw on-line testuje před vystavením příkazu k úhradě zda není platba směrována na nezveřejněný účet.
 
Máte-li zájem o více konkrétních informací ohledně daného propojení webové služby Ministerstva financí s informačním systémem KTKw, kontaktujte nás.
tel.: 485 107 610
KTK SOFTWARE s.r.o. - Mlýnská 216/8, 460 01 Liberec 4
Tel.: +420 485 107 610
Web: www.ktksoftware.cz
E-mail: obchod@ktksoftware.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.