Využití QR kódu v IS KTKw

Využití QR kódu v IS KTKw

QR kód představuje dvojrozměrný kód, který běžně obsahuje internetovou adresu nebo kontaktní informace. V současné době se QR kódy dostávají do popředí v oblasti marketingu. Po naskenování kódu nejčastěji mobilem např. v nabídce, letáku či venku na cityboardu získává uživatel více informací o příslušné nabídce, službě atd. Do popředí se dostává i využití např. na vizitkách – naskenováním do mobilního telefonu se uloží veškeré informace do adresáře telefonu.

V oblasti podnikání se QR kódy využívají nejčastěji pro úhradu faktur. Zrychlení procesu plateb ocení jak zákazníci, tak dodavatelé vystavující faktury s QR kódem. Zákazníci načtou pomocí tabletu či chytrého telefonu platební údaje dodavatele a mohou je rovnou odeslat k proplacení, pokud mají nainstalovanou mobilní aplikaci příslušné banky. 

Naše společnost v současné době rozšiřuje podporu práce s QR kódem do oblasti expedice. Aplikace KTKw umožní tvorbu štítku s QR kódem z knihy obchodních případů a z knihy výrobních příkazů. QR kód na tomto štítku bude zahrnovat následující údaje:

  • číslo zákazníka
  • jméno zákazníka
  • číslo objednávky,
  • kód výrobku + název výrobku
  • množství
  • provedení  (upřesnění provedení)
Štítek s QR kódem
KTK SOFTWARE s.r.o. - Mlýnská 216/8, 460 01 Liberec 4
Tel.: +420 485 107 610
Web: www.ktksoftware.cz
E-mail: obchod@ktksoftware.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.