KTKsoftware
informační systémy
HelpdeskHelpdesk Klientská sekce ON-LINE poptávka
Domovská stránka > Služby > Možnosti outsourcingu > SaaS - pronájem licencí IS KTKw

SaaS - pronájem licencí IS KTKw

Reagujeme na požadavky trhu a nabízíme Vám možnost pořízení informačního systému bez počáteční investice do licencí IS, a to formou pronájmu za předem stanovenou a známou měsíční paušální platbu.

V ceně paušálního poplatku je zahrnuta i technická podpora v základní variantě, která zahrnuje hotline (telefon, email, fax, vzdálený přístup), update a upgrade systému v závislosti na legislativních změnách a rozvoji společnosti.

Možnosti pronájmu licencí:

  • společnost si pronajímá vybrané moduly informačního systému podle toho, kolik konkurenčních (nepojmenovaných, souběžně pracujících) uživatelů bude max. pracovat s daným modulem (řeší se max. přístup k určitému modulu)
  • společnost si vybere obchodní balíček, který se skládá z určitých modulů, a určí, kolik uživatelů max. může do systému přistupovat (řeší se max. přístup k systému)

Společnost má možnost  1x měsíčně měnit počet využívaných licencí a reagovat tak na aktuální požadavky na trhu. Dle toho se změní měsíční poplatek (jako násobek ceny za jednoho uživatele).

Pro využití SaaS hovoří v první řadě nízké počáteční náklady. O jejich výši budete navíc předem informováni. Zaručíme Vám, že pokud nebudete žádat o navýšení počtu licencí, nedojde k žádnému nyvýšení těchto nákladů. V ceně licence je zahrnut i poplatek za technickou podporu, stejně jako i legislativní změny, upgrade či rozvoj systému. Další výhodou je, že splátky za pronájem lze zahrnout do nákladů. V případě, že služba nebude plnit očekávané přínosy, máte po uplynutí sjednané doby pronájmu možnost přejít k jinému dodavateli (lze nahlížet do dat).

Pokud Vás zaujalo toto řešení, neváhejte nás kontaktovat na tel:  485 107 610 nebo e-mail: obchod@ktksoftware.cz 

Můžet  nám také zanechat kontaktní údaje a my se s Vámi v nejbližší době spojíme.
Kontaktní formulář
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Kontaktujte nás KTKsoftware
Kontaktujte nás
KTK SOFTWARE s.r.o.
Mlýnská 216/8, Liberec 4, 460 01
 
O nás KTKsoftware
Zavoláme Vám
Buďtě v obraze KTKsoftware
Buďte v obraze
Vložte svoji e-mailovou adresu a žádná důležitá informace Vám již neunikne.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
[CNW:Counter]