KTKsoftware
informační systémy
HelpdeskHelpdesk Klientská sekce ON-LINE poptávka

Bezpečnost dat

Díky používání osvědčených, robustních a velmi výkonných databázových SQL serverů předních světových výrobců je zajištěna vysoká bezpečnost dat při provádění všech operací s datovou základnou. Informační systém využívá maximální podpory transakčního zpracování, čímž je zajištěna konzistence a integrita dat.

V případě požadavku na zajištění skutečně vysokého zabezpečení pro žurnálování činnosti uživatelů je možno nabídnout i možnost zápisu vybraných událostí do aplikačního logu operačního systému Windows. 

Informační systém poskytuje široké možnosti v oblasti nastavení přístupových práv a monitorování činnosti uživatelů. Každému uživateli je možno zcela uživatelsky přiřadit odpovídající práva přístupu k jednotlivým nabídkám programu, které jsou určeny pro sběr údajů a provádění změn, zobrazení jednotlivých sestav a přehledů. Systém nabízí možnost zakázat uživateli práci s vybranou nabídkou, povolit mu pouze prohlížení údajů bez možnosti sběru údajů a provádění změn. Jednotlivé záznamy mají vždy informaci ve formě času a identifikaci uživatele, který naposledy záznam aktualizoval.
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Kontaktujte nás KTKsoftware
Kontaktujte nás
KTK SOFTWARE s.r.o.
Mlýnská 216/8, Liberec 4, 460 01
 
O nás KTKsoftware
Zavoláme Vám
Buďtě v obraze KTKsoftware
Buďte v obraze
Vložte svoji e-mailovou adresu a žádná důležitá informace Vám již neunikne.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
[CNW:Counter]