KTKsoftware
informační systémy
HelpdeskHelpdesk Klientská sekce ON-LINE poptávka

PaaS  - KTKw-OnLine

V rámci služby KTKw – OnLine (Platform as a service nebo PaaS) nabízíme provoz informačního systému KTKw na vzdáleném serveru. Jednotliví pracovníci, obchodní zástupci a případně další uživatelé IS se připojují pomocí vzdáleného přístupu k informačnímu systému, který je instalován na výkonném serveru umístěném v zabezpečeném datovém centru. Práce s programem je přitom stejná, jako kdyby byl systém nainstalován přímo na počítači uživatele, resp. na serveru ve firmě.

KTKw-OnLine je vhodné řešení pro:

  • společnosti, které nemají, zatím nechtějí či si nemohou pořídit vlastní server, případně nechtějí investovat do modernizace serveru
  • společnosti, které chtějí snížit náklady související s pořízením a provozem nového IS
  • společnosti, které chtějí (kdykoli) využívat přístup k IS nejenom v zaměstnání, ale i z poboček, domova, v rámci služebních cest, včetně možnosti přístupu do IS obchodními zástupci, externí účetní, daňovým poradcem, atd.
  • účetní kancelář, která chce nabídnout svým klientům zlepšení služeb, tzn. on-line přístup k účetním a dalším zpracovávaným informacím - pořizování prvotních dokladů provádí uživatel klienta (faktury, pokladna, banka)

Pokud se rozhodnete pro využití KTKw-OnLine, bude Vaše kancelář dostupná z celého světa na několik málo kliknutí. Nemusíte řešit otázku pořizování infrastruktury (server, operační systém na server, databázový SQL server, případně terminál server aj.) Nepotřebujete ani vlastního správce sítě. Náklady na správu a vybavení IT budou minimální. Budete mít k dispozici okamžitou technickou pomoc on-line či telefonicky.

Využití výkonné a spolehlivé techniky zajistí rychlý chod informačního systému a jiných aplikací i na starších počítacích. Veškerá data budou perfektně zabezpečena, v domluvených časových intervalech i pravidelně zálohována a archivována. Bude zajištěn snadný přístup ke společným programům i datům pro pobočky – obchodní zástupce – klienty – externí spolupracovníky.

Pokud Vás zaujalo toto řešení, neváhejte a vyzkoušejte si KTKw- OnLine zcela zdarma a bez závazků po dobu 30 dní! Stačí vyplnit níže připravený formulář.

Zkontaktujeme Vás a přidělíme Vám přístup.
Kontaktní formulář
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Tisknout stránku Vytisknout stránku      
Kontaktujte nás KTKsoftware
Kontaktujte nás
KTK SOFTWARE s.r.o.
Mlýnská 216/8, Liberec 4, 460 01
 
O nás KTKsoftware
Zavoláme Vám
Buďtě v obraze KTKsoftware
Buďte v obraze
Vložte svoji e-mailovou adresu a žádná důležitá informace Vám již neunikne.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona
 
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
[CNW:Counter]